Нові поліцейські Києва носитимуть на формі нагрудні відеокамери. ФОТО

Про це повідомляє сайт МВС. "Амуніція нового поліцейського складатиметься з пістолета "Форт-17", спеціальної кишені для двох магазинів до нього, а також гумового кийка. На форменому одязі передбачена можливість кріплення індивідуального жетона поліцейського, а також нагрудної відеокамери", - йдеться в повідомленні.

Нагрудна камера матиме можливість вести запис інформації як в режимі відео, так і в режимі запису аудіо.

 Патрульні носитимуть на грудях відеокамеру. Скриншот з відео МВС

"Відеокамера працюватиме під час спілкування працівника поліції із громадянином, якого повідомлятимуть про здійснення запису, а також попереджатимуть про незаконність дачі хабарів", - пояснили у МВС.

Крім того, оснащення поліцейського включатиме GPS-обладнання, за допомогою якого керівництво відслідковуватиме переміщення нарядів та оперативно ними керуватиме.

Також на формі є нашивка з прізвищем поліцейського і жетон з індивідуальним номерним знаком. Фото з facebook Арсена Авакова 

Поліцейські матимуть два комплекти одягу: літній (включатиме в себе пару головних уборів – фуражку і бейсболу) та зимовий (куртки і в’язані шапочки).

 Погони нашиті на рукавах форми, щоб було видно спецзвання поліцейського навіть коли він їде за кермом чи одітий у бронежилет. Скриншот з відео 

Відзначається, що закупівлю форменого одягу для нових українських поліцейських з власної ініціативи і за власні кошти здійснили Сполучені Штати Америки.  

 Фото з facebook Арсена Авакова 

Українська правда. Київ 

http://antikor.com.ua/articles/49793-novi_politsejsjki_kijeva_nositimutj_na_formi_nagrudni_videokameri._foto

ТОП новости

Вход

Меню пользователя