Можливості зони відчуження представили на туристичному салоні UITM’2019


За сприяння Міністерства економічного розвитку та торгівлі ДАЗВ представило туристичний потенціал зони відчуження на національному стенді України на Міжнародному туристичному салоні ʺУкраїнаʺ — UITM’2019 у Києві. Про це проінформували у прес-службі ДАЗВ.

Сприйняття зони відчуження змінюється з кожним днем. Відвідувачі хочуть дізнатися більше про цю територію, про її справжню історію, її сучасність та майбутнє. Про це свідчать цифри — за 9 місяців 2019 року зону відчуження відвідало понад 90 тисяч осіб, що уже більше ніж за весь 2018 рік. Об этом сообщает corrupcia.in.ua со ссылкой на СМИ.

ʺБезпека відвідувачів зони відчуження – наш пріоритет, а виконання останнього Указу Президента — одне із пріоритетних завдань, над якими працює Агентство та підприємства системи ДАЗВ. На виконання цього Указу вже було розроблено та затверджено 21 маршрут відвідування, які включають як популярні, так і маловідомі локації, а також, дозволяють відвідати зону відчуження водним шляхом. Щоб гарантувати безпеку гостям зони відчуження, проводиться обов’язковий індивідуальний дозиметричний контроль кожного відвідувачаʺ, — повідомив голова ДАЗВ Віталій Петрук.

Він також зазначив, що на виконання Указу Президента України №512/2019 ʺПро деякі питання розвитку територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофиʺ, фахівці ДАЗВ спільно з Офісом ефективного регулювання розробили процедуру, яка наочно демонструє суб’єктам господарювання усі етапи, необхідні для старту здійснення діяльності з відвідування території зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у зоні відчуження затверджено 21 маршрут для відвідувачів.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/mozhlyvosti_zony_vidchuzhennya_predstavyly_na_turystychnomu_saloni_unit_327459.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя