"Опозиційна платформа" знайшла спосіб, як заблокувати перехід вірян до ПЦУ


З метою ускладнення процесу добровільного переходу релігійних громад нинішньої УПЦ Московського патріархату до помісної Православної церкви України нардепи з "Опозиційної платформи — За життя" розробляються відповідні законодавчі норми

Про це на своїй сторінці повідомив колишній заступник голови Адміністрації президента часів Петра Порошенка й в минулому директор Національного інститутт стратегічних досліджень, народний депутат від "Європейської солідарності" Ростислав Павленко, інформує Еспресо.TV. Об этом сообщает glaz-vmedia.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Йдеться про "внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо встановлення кримінальної відповідальності за перешкоджання діяльності релігійних організацій", — зазначає він.

"При цьому, у останньому проєкті (законопроєкті — ред.) чітко не визначено, що таке "перешкоджання" і довільне тлумачення цієї норми на місцях дасть ще один важіль тиску на громади і священнослужителів, які бажають вийти з єдності з Московським Патріархатом", — підкреслив депутат.

Він зауважив, що мотиви депутатів від ОПЗЖ ініціювати такі проекти законів зрозумілі.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/05/quotopozyciyna_platformaquot_znayshla_sposib_yak_zablokuvaty_perekhid_viryan_do_pcu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя